Tapasztalt JAVA fejlesztő-tesztelő

A Prolan Irányítástechnikai Zrt. jövőre ünnepli 30 éves sikeres működését. Az elmúlt évek alatt saját mérnökei által tervezett, fejlesztett és gyártott berendezései elismerést váltottak ki Magyarországon és külföldön egyaránt. A vasúti- és villamosipari irányítástechnika specialistájaként új igények, lehetőségek kiemelten fontosak számunkra. Meglévő termékeinket és új fejlesztéseinket, tevékenységünket ennek megfelelően alakítjuk.

Vasút-automatizálás üzletágunk csapata keresi kollégáját.

Feladatok:

  • SIL4-es vasúti biztonsági rendszer tesztelésében való részvétel,
  • Tesztelési stratégiák megtervezése és implementálása,
  • JAVA alapú egyedi tesztkörnyezet továbbfejlesztése,
  • Intelligens tesztrobotok és kiértékelő programok fejlesztése JAVA nyelven,
  • Valós idejű elosztott sok processzoros rendszerek környezetének szimulációja PC-n,
  • Közeli együttműködés a fejlesztői csapattal, a fejlesztők munkájának aktív támogatása, alapos rendszerismeret megszerzése.

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség (villamosmérnök/mérnök-informatikus),
  • 2-5 év fejlesztési tapasztalat objektumorientált programozásban (pl. Java/C#/C++ nyelvek egyikén),
  • Egy jó nagy adag kíváncsiság, nyitottság az új dolgokra, tanulásra.

Előny:

  • C programnyelv ismerete,
  • Beágyazott rendszerekben, mikrokontrollerek kezelésében való jártasság, alapvető hardverismeretek,
  • Általános vasúti és/vagy vasútbiztonsági ismeretek.