Tapasztalt JAVA fejlesztő

A Prolan elmúlt több, mint negyedszázad alatt saját mérnökei által tervezett, fejlesztett és gyártott berendezései elismerést váltottak ki Magyarországon és külföldön egyaránt. Két területen, a villamosenergia- iparban és a vasútnál kiemelkedő sikereket értünk el. Berendezéseink mérik, szabályozzák és felügyelik a villamos energia felhasználását, a vasút területén pedig irányítjuk, felügyeljük, biztosítjuk a vonatközlekedést.

Vasút-automatizálás üzletágunk csapata keresi kollégáját.

Feladatok:

  • Emulátor fejlesztése PC-n JAVA nyelven,
  • Intelligens tesztrobotok és kiértékelő programok fejlesztése JAVA nyelven,
  • Valós idejű elosztott sok processzoros rendszerek környezetének szimulációja PC-n,
  • Közeli együttműködés a fejlesztői csapattal, a tesztelés és a fejlesztés közötti hatékony együttműködés megteremtésének elősegítése, a fejlesztők munkájának aktív támogatása, alapos rendszerismeret megszerzése,
  • Együttműködés a tesztelési csapat tagjaival, munkájuk aktív támogatása a tesztkörnyezet továbbfejlesztésével, mintatesztek készítésével, a hibák reprodukálásában és feltárásában való támogatással.

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség (villamosmérnök/mérnök-informatikus),
  • 2-5 év fejlesztési tapasztalat objektumorientált programozásban (pl. Java/C#/C++ nyelvek egyikén),
  • Egy jó nagy adag kíváncsiság, nyitottság az új dolgokra, tanulásra,
  • Kiváló kommunikációs képesség.

Előny:

  • C programnyelv ismerete,
  • Beágyazott rendszerekben, mikrokontrollerek kezelésében való jártasság, alapvető hardverismeretek.

Amit kínálunk:

  • A tudást/motivációt senior fizetéssel díjazzuk,
  • Számos választható cafeteria elem, oktatások, csapatépítések, egyéb juttatások,
  • Fiatalos csapat, családias légkör,
  • Hosszú távú karrier lehetősége,
  • Kulturált munkahelyi környezet,
  • Rugalmas munkaidő.