Java Tool fejlesztő

A Prolan elmúlt több, mint negyedszázad alatt saját mérnökei által tervezett, fejlesztett és gyártott berendezései elismerést váltottak ki Magyarországon és külföldön egyaránt. Két területen, a villamosenergia- iparban és a vasútnál kiemelkedő sikereket értünk el. Berendezéseink mérik, szabályozzák és felügyelik a villamos energia felhasználását, a vasút területén pedig irányítjuk, felügyeljük, biztosítjuk a vonatközlekedést.

Vasút-automatizálás üzletágunk csapata keresi kollégáját.

Feladatok:

  • Rendszertervező egyes moduljainak fejlesztése,
  • Eclipse technológiák megismerése és használata (EMF, Graphiti, Xtend, Viatra),
  • Modellezési technikák alkalmazása (lekérdezések, transzformációk) vasúti környezetben,
  • UML/SysML modellezés.

Elvárásaink:

  • Műszaki felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok (villamosmérnök/mérnök-informatikus),
  • Legalább egy objektumorientált programozási nyelv ismerete (pl. Java, C# vagy C++),
  • Önálló problémamegoldás,
  • Csapatban dolgozunk, ezért fontos számunkra, hogy csapatjátékos légy,
  • Nyitottság új technológiák megismerésére.

Előny:

  • Java 8 tapasztalat,
  • Eclipse modellezési technológiák ismerete,
  • UML vagy SysML modellezés ismerete.